Hakkımızda

Mundo Light

 

Mundolight markası, DHG Teknoloji firması tarafından ikaz sistemleri konusunda bünyesinde çalışan uzman kişilerin,  yıllar  boyunca bu sektörde edindiği deneyimler neticesinde ortaya çıkmıştır.

Özellikle sektörde değişen ve gelişen ihtiyaçlar karşısında, tespit edilen yanlışlıklar ve eksiklikler gözlemlenerek ortaya çıkan Mundo markası, misyonunu bu yanlışlıkların düzeltilmesi olarak belirlemiş, yepyeni bir anlayışı benimsemiş, genç ve konusunda uzman bir kuruluştur.

Mundolight’ın sektördeki diğer firmalardan farklı,  ICAO eğitimi almış, uzman ve tamamen bu konunun hakimi bir ekip ile yola çıkmasıdır. Ayrıca sadece bir ürün gurubu için değil, ikaz sistemleri konusunda başta uçak ve deniz ikaz lambaları, mania lambaları ve mania armatürleri, ikaz küreleri , ex-proof ikaz sistemleri, rüzgar hortumları olmak üzere, her tip uyarı sistemi için  gerekli tüm ekipmanlar ile, siz müşterilerine en uygun, hızlı ve ekonomik çözümü sunabilmesidir.

Mundolight sadece ürün sağlayan bir firma değil, müşterilerine en ekonomik ve doğru çözümleri belirlemekte yardımcı olan, hangi tip ürünün seçilmesi gerektiğini, nasıl ve hangi noktaya monte edilmesi gerektiği konusunda size projelendirme ve danışmanlık yapan bir kurumdur.

 

DHG Teknoloji