Genel ICAO ve ANNEX 14 Belgeli Tek Güneş Enerjili İkaz Lambası

ICAO ve ANNEX 14 Belgeli Tek Güneş Enerjili İkaz Lambası

Son yıllarda güneş panelleri ve ortaya çıkardığı güneş enerjisi yada bir başka söylem ile solar enerji hayatımızın değişmez bir parçası oldu. Hem çevre dostu olmaları, hem de zaman içerisinde getirdikleri maliyet avantajları nedeniyle güneş enerjisi ve buna bağlı ürünler günden güne marketlerde yerini daha fazla almaya başladı.

Mundo olarak bizlerde  bu değişimle birlikte ürün gamında çok farklı tip, menşeii, ve kalitede güneş panelli uçak ikaz lambalarını bulundurmaya ve üretmeye uzun zaman önce başladık.

Bugün biraz detaylarına gireceğimiz Güneş Panelli Uçak İkaz Lambası ise , Türkiye’de satılmakta olan tek ICAO ve Annex 14 belgeli üründür. Bu ürün Türkiye distiribütörü olduğumuz Delta-Box firmasının bir ürünüdür, ve Dünya’nın en saygın laboratuvarı STAC tarafından onaylıdır.

Solar Uçak İkaz Lambası

Delta-Box ICAO Belgeli Güneş Enerjili İkaz Lambası

Görüldüğü üzere  Mundo- Delta Box Güneş Enerjili İkaz Lambası hem çok kompak ve kullanıcı dostu bir üründür, hem de koruma sınıfı IP 68 olup , hiç bir şekilde dışarıda var olan, su, rüzgar, kar gibi hava şartlarından etkilenmez.

Özellikle elektrik bağlantısının olmadığı veya maliyetli olduğu noktalar için , dünyada kullanılan en uzun ömürlü ve dayanıklı solar enerjili uçak ikaz lambasıdır.

 

solar

Ayrıca marina,deniz, kule,vinç,bina gibi noktalarda da kullanılmaktadır.

Tekli ve yedekli modelleri ve farklı renk seçenekleri ile,Dünya’da var olan en kaliteli güneş enerjili ikaz lambalarının başında gelmektedir.

Daha fazlası ve en iyisi için doğru yerdesiniz

 

Related Post

EXPROOF ÜRÜNLEREXPROOF ÜRÜNLER

EXPROOF ürünler patlayıcı ve/veya yanıcı toz ve gazın olduğu ortamlarda kullanılabilen elektrik malzemelerinin ( lambaların ) genel adıdır. Gaz ve petrol dolum tesisleri, patlayıcı ve yanıcı solvent fabrikaları ve depoları,