Genel MUNDO 3 Kıta ve 7 ülkede

MUNDO 3 Kıta ve 7 ülkede

Firmamızın kuruluşunun daha 1 yılı dolmamışken, MUNDO İkaz Lambaları 3 kıtada , ışık vermeye başladı bile. Azerbaycan,Yunanistan,Portekiz, İspanya ile beraber Avrupa da başladığımız bu yolculuğumuz, Sudi Arabistan ve Kenya ile devam etti , ve Güney Amerika Kıtasında Ekvator ile şu anda 3 kıtada MUNDO Markası ve Işığı yayılmakta.

world

Hedefimiz Türkiye’de kısa sürede oturduğumuz market liderliği pozisyonu ile beraber,ürünlerimizi zaman içersinde en az 25 ülkeye ürünlerimizi ihraç etmek olacaktır. Farklı ve modern bakış açısı ile, taklit edilmeye çalışılan ancak başarılamayan MUNDO Markası, gücünü sizden alarak günden güne siz sevgili müşterilerimizin desteği ile büyüyor ve büyümeye devam ediyor.

slider1

 

Mundo Uçak İkaz Lambaları Uçak ikaz lambası ICAO (Uluslararası Sivil Havacılık Organizasyonu) ATEX, ve Türkiye Sivil Havacılık Genel müdürlüğü tarafından belirtilen teknik kriterlere uygun uçak ikaz lambaları için bize ulaşabilirsiniz.

Mania armatürü, uçak ikaz lambası, LED ikaz lambası, deniz ikaz lambası , araç ikaz lambası ve yüksek gerilim hattı ikazcıları için en doğru adres;

Tel : 0216 356 56 30 Fax: 0 216 359 34 71

https://www.mundolight.com http://www.ucakikazlambalari.com/ [email protected]

Related Post