Genel MUNDO İKİ YENİ MODEL EX-PROOF İKAZ LAMBASINI BÜNYESİNE EKLEDİ

MUNDO İKİ YENİ MODEL EX-PROOF İKAZ LAMBASINI BÜNYESİNE EKLEDİ

Türkiye’nin uçak ikaz lambaları ve diğer ikaz lambaları konusunda en büyük tedarikçisi MUNDO Obstruction lights, ürün gamını her gün geliştirmeye ve yenilikleri takip etmeye devam ediyor.

Mundo-EX1

Mundo ex-proof uçak ikaz lambası

Bu hususta özellikle üretim tesisleri, bacalar ve diğer zorlu koşullara uygun EX-Proof (explosion proof) alarmlı ve siren özellikli , LED teknolojisi ile üretilmiş ve uzun ömürlü , iki yeni ürün ürün gamımıza eklenmiştir.

Mundo-EX2

Mundo Ex-Proof uçak ikaz lambası. Yüksek Işık gücü

Sürekli ve çakar özellikli, farklı ışık güçleri (kandela) , seçenekli siren güçleri ile tüm ihtiyaçlara uygun, EX-PROOF Uçak İkaz Lambaları en ekonomik olarak arık Mundo bünyesinde.

Mundo Uçak İkaz Lambaları

EX-Proof Uçak ikaz lambası

ICAO (Uluslararası Sivil Havacılık Organizasyonu) ATEX, ve Türkiye Sivil Havacılık Genel müdürlüğü tarafından belirtilen teknik kriterlere uygun uçak ikaz lambaları için bize ulaşabilirsiniz.
Mania armatürü, uçak ikaz lambası, LED ikaz lambası, deniz ikaz lambası , araç ikaz lambası ve yüksek gerilim hattı ikazcıları için en doğru adres;
Tel : 0216 356 56 30
Fax: 0 216 359 34 71

Related Post

MUNDO BLOGMUNDO BLOG

Herkese merhabalar…. Mundo Light Blog, yoğun çalışma neticesinde ortaya çıkmış sitemizin içine koyamadığımız bilgileri, yönetmelikleri, gelişen yeni teknolojileri, yapmış olduğumuz ve yapmakta olduğumuz projelerimizi sizlere daha iyi anlatabilmek, kafalarda oluşabilecek