Genel En önemli projelerin tercihi Obelux, Emaar Square Projesinde de tercih edildi

En önemli projelerin tercihi Obelux, Emaar Square Projesinde de tercih edildi

İstanbul’un en önemli inşaat projelerinden biri olan Emaar Square’de, diğer önemli projelerde olduğu gibi uçak ikaz lambası konusunda, Dünyanın en saygın üreticisi Obelux’ün yüksek teknoloji ile üretilmiş, sektörün en uzun garantili ve uzun ömürlü ürünlerini seçerek, işini şansa bırakmadığını gösterdi.

Proje aşamasında yer alan Mundolight   ,ve proje tarafında yer alan işveren firmalar titiz ve uzun  bir çalışma sonucunda, en doğru çözüme karar verip , proje uygulamasını tamamladılar.

mlo-b

Obelux Stand-alone 

Özellikle teknolojik yeniliklerin öncüsü Obelux’ün , hiç bir kontrol kutusu dolayısı ile herhangi bir kablolama veya bağlantıya gerek bırakmaksızın tak ve çalıştır ürünleri , özellikle yüksek binalar başta olmak üzere, rüzgar santralleri ve kuleler için eşsiz ve rakipsiz bir çözüm olarak ortaya çıkmıştır. Bu lambalarda yer alan GPS ve bunun sağladığı  senkronizasyonu sayesinde birden fazla lamba aynı anda ve senkron bir şekilde çalışabilmektedir.

Kısa sürede Türkiye’nin en önemli projelerinde yer alan Obelux ürünleri ve daha fazlası için en doğru yerdesiniz.

Related Post

Uyarı Araçları

IŞIKLI RÜZGAR ÇORABIIŞIKLI RÜZGAR ÇORABI

Bilindiği üzere rüzgar çorabı ve rüzgar hortumu, rüzgarın yönünü belirlemek için kullanılan ikazcılardır. Rüzgar hortumlarının çeşitli kullanım amaçları ve kullanım sahaları mevcuttur. Özellikle helikopterlerin inişi ve kalkışı esnasında esen rüzgarın

MUNDO RÜZGAR GÜLÜMUNDO RÜZGAR GÜLÜ

Ülkemizde rüzgar gülü, rüzgar çorabı, rüzgar tulumu diye adlandırılmakta olan, ve öncelikle rüzgarın yönünü göstermeye yarayan rüzgar çorapları, günümüzde özellikle sivil havacılık , iş güvenliği ve trafik güvenliği ile doğrudan