Genel Türkiye’nin en büyük Çevrim Santrali, Dünya’nın en iyisini tercih etti

Türkiye’nin en büyük Çevrim Santrali, Dünya’nın en iyisini tercih etti

Bandırma da, Enerji SA tarafından inşaatı tamamlanan Bandırma Termik Santralinden sonra, Türkiye’nin en yeni  ve en büyük doğal gaz çevrim santrallerinden Kırıkkale Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali de, tercihini Dünya’nın en yeni teknolojilerini ortaya çıkartan Obelux’den yana koydu.

obelux uçak ikaz lambaları
Bandırma Termik Santrali

Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de , uçak ikaz lambaları ve sistemleri denince artık akla gelen en doğru çözüm Obelux’tür.

Türkiye’de bu konuda en uzman kuruluş olan Mundolight ve ürün tedarikçisi Obelux çok kısa süre içerisinde ülkemizde inşa edilmiş olan iki dev santral projesinin Uçak İkaz Lambaları projesini hazırlamış ve hayata geçirmiştir.

kırıkkale
Kırıkkale çevrim santrali

Özellikle bu gibi zorlu şartların mevcut olduğu tüm sanayi tesislerinde ; termik santral, diğer santraller ve  bacaların işaretlemelerinde  Obelux ve Türkiye’de ki distribütörü Mundolight, hem garanti sürelerinin uzunluğu, hem ürün tedarik sürelerinin kısalığı, hem de  proje yönetimi açısından rakipsizdir.

Related Post

Uyarı Araçları

IŞIKLI RÜZGAR ÇORABIIŞIKLI RÜZGAR ÇORABI

Bilindiği üzere rüzgar çorabı ve rüzgar hortumu, rüzgarın yönünü belirlemek için kullanılan ikazcılardır. Rüzgar hortumlarının çeşitli kullanım amaçları ve kullanım sahaları mevcuttur. Özellikle helikopterlerin inişi ve kalkışı esnasında esen rüzgarın