Genel SARPHAN FİNANSPARK OBELUX KALİTESİ İLE BULUŞTU

SARPHAN FİNANSPARK OBELUX KALİTESİ İLE BULUŞTU

Geçtiğimiz yıl içerisinde Metropol İstanbul, Emaar Square gibi önemli projelerde, proje danışmanlığı hizmeti ile; hem bu yapılarda kullanılması gereken uçak ikaz lambası sisteminin projelendirilmesini yapan, hem de bu projelere anahtar teslim çözümler sunan DHG Teknoloji firması, distribütörlüğünü yapmış olduğu, bu konuda Dünya’nın en saygın üreticisi Obelux‘ün desteği ile yepyeni, ve önemli bir projeye daha başarıyla imza attı.

Sarphan Finans Park uçak ikaz lambası proje çalışması

81

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi içerisinde yer alan, ve bu projenin göz bebeği konumunda ki, Sarphan Finans Park binasının, gerekli olan uçak ikaz, ve helikopter aydınlatma sistemleri ile ilgili olarak, başından beri yürüttüğümüz çalışmalar,ve projelendirme sonucunda , Ataşehir’in en yüksek binalarından biri olan Sarphan Finans Park artık Dünyanın en uzun ömürlü, ve en kaliteli uçak ikaz lambaları ile işaretlenmiş bulunmaktadır.

Obelux yeni nesil Orta Yoğunluklu veya Medium Intensity olarak adlandırılan bu uçak ikaz lambaları , en uzun ömürlü ve en uzun garantili ürünlerdir.

obelux uçak ikaz lambası

yeni nesil orta yoğunluklu obelux uçak ikaz lambası

Uçak ikaz lambası üreticisi Finlandiya firması Obelux’ün yeni nesil uçak ikaz lambaları ilk kez, ülkemizde Sarphan Finans Park binalarında kullanılmaya başlamıştır.

img_5867

yüksek yapılarda kullanılan uçak ikaz lambası

Eski ürünlere göre hem daha kompak ,hem daha ekonomik olan bu ürünlerin en büyük özelliği GPS’in standart olmasıdır. Buna göre birden fazla ikaz lambası, hiç bir ekstra maliyet, kablo veya kontrol kutusu gerektirmeden senkron olarak çalışabilmektedir.

Diğer bir çok üreticide gerekli olan kablolamalar, kontrol , dağıtım kutuları vb. gereksiz maliyetler, yer bulma derdi, ve iş yükü artık sona erdi. Artık tak ve çalıştır dönemi başladı

DHG Teknoloji firması bünyesinde bulunan  Mundo Markası güvencesi, ve Dünyanın en saygın üretici Obelux kalitesi ile,uçak ikaz ile ilgili herhangi bir projeniz, aklınızda bir soru, veya ihtiyacınız var ise, anahtar teslim çözümler için en doğru yerdesiniz.

Related Post

MUNDO BLOGMUNDO BLOG

Herkese merhabalar…. Mundo Light Blog, yoğun çalışma neticesinde ortaya çıkmış sitemizin içine koyamadığımız bilgileri, yönetmelikleri, gelişen yeni teknolojileri, yapmış olduğumuz ve yapmakta olduğumuz projelerimizi sizlere daha iyi anlatabilmek, kafalarda oluşabilecek