Genel Obelux hep en yükseklerde, en önemli projelerde

Obelux hep en yükseklerde, en önemli projelerde

250 metrelik gökdeleni ile sadece İstanbul Anadolu Yakasının değil, Avrupa’nın da en yüksek binaları arasında yer alan Metropol İstanbul Projesi , tercihini en iyiden yana kullandı.

3 bloktan oluşan bu dev yapı, uçak ikaz lambası konusunda tercihini yine , Türkiye’nin uzaman kuruluşu mundo güvencesi ile , Dünya’nın en saygın üreticisi Obelux’ün ürünlerinden yana kullandı. 

11998886_10153698776784925_2745640557319550861_n

Obelux Metropol İstanbul’da

Projenin başlangıç aşamasından başlayarak, hangi tip ikaz lambalarının , kaç adet olarak, nerelere yerleştirilmesi gerektiğini ,bunun için tavsiye edilen ICAO ve Türk Sivil Havacılık uygulamalarının nasıl olduğu, bu konuda en doğru çözümün nasıl olacağını projelendiren Mundo, en kaliteli ve uzun ömürlü ürünler ile projeyi sonlandırmıştır.

Uçak İkaz Lambaları gereken projelerde, en doğu uygulamalar, güncel yönetmelikler, ve Dünya’da yaşanan yeni gelişmeler hakkında bilgi almak istediğinizde, veya belli bir proje için plan ve şartname oluşturmak istediğinizde, sizlere hiç bir karşılık beklemeden hizmet edecek tek ve uzman kuruluş için zaten en doğru yerdesiniz

Related Post