Genel BAYRAK DİREĞİ İÇİN GÜNEŞ ENERJİLİ İKAZ LAMBASI

BAYRAK DİREĞİ İÇİN GÜNEŞ ENERJİLİ İKAZ LAMBASI

Günümüzde başta bayrak direkleri olmak üzere, bir çok farklı tipte direkler yoğun olarak kullanılmaktadır. Özellikle şehrin yüksek tepelerinde kullanılan bayrak direkleri, hava taşıtları için bir mania oluşturmakta, ve uçak ikaz lambaları ve mania armatürleri ile işaretlenmesi zorunluluğu doğmaktadır.

21091730431_2cf6c1735f_m

Ancak bu noktada en büyük sorun, genellikle doğal arazide ve şehir merkezinden uzak noktada bulunan bu direklerin üzerinde yer alacak ikaz lambalarının elektrik bağlantısının ya mümkün olmaması, ya da bunun çok maliyetli olmasıdır.

Bu nokta MUNDO olarak ekonomik, uzun ömürlü ve farklı alternatifleri bulunan güneş enerjili uçak ikaz lambalarını çözüm olarak sunmaktayız.

MUN 300 : Kompak yapısı ve uzun ömrü ve yüksek ışık gücü ile , başta bayrak direkleri olmak üzere, tüm direkler ve diğer uygulamalar için en uygun çözümlerden biri.

toplu

MUNDO MUN-300 GÜNEŞ ENERJİLİ İKAZ LAMBASI

MUN-700 : Üzerindeki siwtch sayesinde ,sürekli mod veya yanan-sönen mod olarak çalışabilen, ışık yoğunluğu maksimum, kompak ve ekonomik mania armatürüdür.

MUN-700-300x300

MUNDO MUN-700 GÜNEŞ ENERJİLİ İKAZ LAMBASI

MUN 400 : Özellikle bayrak direkleri için en uygun çözümlerden biridir. Hem çok küçük ve ekonomik, hem de ışık gücü yüksektir.

6 led solar warning light

MUNDO MUN-400 GÜNEŞ ENERJİLİ UÇAK İKAZ LAMBASI

Related Post